سوالات متداول

استفاده از بهترین متریال های موجود در بازار متناسب با بودجه ، نیازها و درخواست های مشتریان با به کارگیری تجربه سال ها حضور درخشان در پروژه های دکوراسیون با پیروی صد درصدی از قرارداد مکتوب با کارفرما و انتخاب برترین تامین کننده ها، منظم ترین خط تولید و حرفه ای ترین و سریعترین تیم نصب، سعی بر این داریم تا با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت در سریعترین زمان، به حرفه ای بودن در کنار خوش قولی و به روز بودن شناخته شویم که نظرات کاربران و مشتریان وفادار مهر تاییدی بر این موضوع می باشد.پیشنهاد ما استفاده از مشاوره رایگان و تجربه کردن اولین همکاری با تیم آرایان ترسیم برای تجربه ی خوشایند و متفاوت از اجرای دکوراسیون است.

قیمت ساخت کمد بر حسب مترمربع می باشد.با ضرب کردن مقدار طول کمد در ارتفاع آن این عدد قابل محاسبه می باشد.که طبیعتا بسته به متریال(جنس) انتخابی این رقم متفاوت می باشد.این نوع محاسبه قیمت برای کمد های حداکثر تا عمق ۶۰ سانتیمتر(عمق استاندارد) بوده  و در صورت بیشتر شدن عمق کمد این رقم بیشتر خواهد شد.همچنین استفاده از یراق آلات درب ریلی برای کمد دیواری با درب ریلی و یا استفاده از سایر یراق آلات خاص در محاسبه قیمت کلی لحاظ میشود.

در صفحه اصلی سایت و در منوی لیست قیمت محصولات، بازه ی قیمت هر متر مربع کمد دیواری بر اساس نوع جنس به تفکیک و به روز قابل مشاهده می باشد.

قیمت ساخت کابینت بر حسب متر طول بوده که شامل کابینت های هوایی و زمینی می باشد.به این ترتیب که ۶۰ درصد از مبلغ مترطول کابینت برای کابینت زمینی و ۴۰ درصد بابت کابینت هوایی لحاظ می شود. طبیعتا قسمت هایی که کابینت هوایی یا زمینی ندارد این مبلغ لحاظ نمیگردد. اپن و یا جزیره در آشپزخانه نیز بر اساس متر طول محاسبه می شود. استند ایستاده و ویترین موجود در آشپزخانه متر طول در ۸/۱ ضرب می شود.

باید در نظر داشت که این نوع محاسبه قیمت برای کابینت های استاندارد ( ارتفاع کابینت زمینی ۹۰ سانتیمتر و عمق ۵۵ سانتیمتر، ارتفاع کابینت هوایی ۷۰ سانتیمتر و عمق ۳۰ سانتیمتر) بوده و در صورت اضافه شدن ابعاد و تغییر مدل کابینت هزینه ساخت متفاوت خواهد بود.

در صفحه اصلی سایت و در منوی لیست قیمت محصولات، بازه ی قیمت هر مترطول کابینت بر اساس نوع جنس به تفکیک و به روز قابل مشاهده می باشد.

برای طراحی داخلی فضای مسکونی،اداری و تجاری بر اساس متراژ برداشت شده از محل و ارائه ی پلان دو بعدی و بررسی نیازها و درخواست های مشتری طراحی سه بعدی انجام میشود و هزینه عموما بر اساس مترمربع با توجه به متریال مصرفی محاسبه میگردد.

در صفحه اصلی سایت و در منوی لیست قیمت محصولات، بازه ی قیمت هر متر مربع طراحی و بازسازی به تفکیک و به روز قابل مشاهده می باشد.

زمان متداول برای ساخت و نصب کمد دیواری بسته به متراژ و حجم کار، از جنس لترون و انواع ام دی اف بین ۵ تا ۱۰ روز بوده و برای کمد های جنس ممبران و یا پوشش رنگ بین ۱۵ تا ۲۰ روز کاری می باشد.

زمان متداول برای ساخت و نصب کابینت بسته به متراژ و حجم کار، از جنس لترون و انواع ام دی اف بین ۱۰ تا ۱۵ روز بوده و برای کابینت های جنس ممبران و یا پوشش رنگ بین ۲۰ تا ۲۵ روز کاری می باشد.

در بازسازی و دکوراسیون، کلیه ی مراحل کار بستگی به شرایط موجود محل، طرح پیشنهادی و متریال های مورد استفاده دارد.اما به طور معمول برای بازسازی کامل متراژ حدود ۱۰۰-۱۵۰ متر فضای مسکونی یا تجاری نیاز به زمانی بین یک الی دوماه می باشد.

در ابتدا با توجه به محل قرارگیری غرفه در سالن نمایشگاهی و متراژ غرفه طراحی اولیه مطابق با نیازها و درخواست های مشتری انجام میگیرد.سپس با توجه به موارد موجود در طرح غرفه اعم از متریال های مورد استفاده،تجهیزات نشیمن، وسایل سرمایشی یا گرمایشی،چاپ ها و لوگوها،گل آرایی،لوازم صوتی و نصویری و… بر اساس متر مربع هزینه نهایی اجرای غرفه اعلام میگردد.

در صفحه اصلی سایت و در منوی لیست قیمت محصولات، بازه ی قیمت هر متر مربع طراحی واجرای غرفه نمایشگاهی به تفکیک و به روز قابل مشاهده می باشد.

به طور کلی همه ی خدمات آرایان ترسیم دارای ضمانت اجرا بوده و این موضوع در قراداد اولیه و در همه موارد به مشتری ارائه می شود.شرکت آرایان ترسیم استفاده از متریال ها مطابق با قرارداد، تحویل بدون نقص همه محصولات در زمان توافق شده و رفع ایرادهای احتمالی در اجرا و جلب رضایت نهایی مشتری را تضمین می کند.

در قسمت های مختلف سایت آرایان ترسیم نمونه کارهای اجرا شده و یا طراحی شده ی شرکت وجود دارد که با خلاقیت و ایده پردازی های به روز و مناسب فضا، بودجه و درخواست های متفاوت مشتریان اجرا شده که سعی بر این داریم تا متفاوت ترین و کاربردی ترین محصولات را برای شما ارائه کنیم.همچنین با مشاوره حضوری و تلفنی و انجام طرح های پیشنهادی مشتریان  واعمال تغییرات در جهت بهینه سازی آنها،تمامی پروژه های سفارشی اعم از کمد، کابینت، دکوراسیون داخلی مسکونی و تجاری، غرفه نمایشگاهی و … را به اجرا درآوریم.

ارتباط با ما از طریق تماس تلفنی و یا ارسال پیام در واتساپ.

مشاوره رایگان جهت برآورد حدود قیمت بر اساس قیمت های روز و مطابق با لیست قیمت محصولات سایت.

حضور کارشناس در محل و برداشت ابعاد و اندازه ها، ارائه نمونه جنس (سمپل متریال)، دادن مشاوره و نمایش نمونه کارهای مشابه.

برآورد قیمت و ارائه پیش فاکتور بر اساس توافقات اولیه.

انجام طراحی دو بعدی یا سه بعدی از محل مربوطه و انجام تغییرات و ادیت طراحی تا رسیدن به طرح نهایی.

تنظیم قرارداد دقیق بین طرفین.

اجرای کار و انجام نصبیات و تحویل کامل کار به مشتری.