درباره ما

تجربه ی جذاب و متفاوت از دکوراسیون با تیم آرایان ترسیم

بالاترین کیفیت

سریع ترین زمان

بهترین قیمت

به روزترین خدمات

آرایان ترسیم

تیم آرایان ترسیم از سال ۱۳۸۹ تا به امروز در حوزه طراحی و ساخت انواع کمد، کابینت، بازسازی و دکوراسیون مسکونی و اداری، غرفه سازی نمایشگاهی و ساخت انواع مصنوعات چوبی فعال می باشد.
از ابتدای شروع به کار در این حوزه سه اصل کلی را ملاک قرار داده ایم.چون معتقدیم بهترین تبلیغ برای ما رضایت شما مشتریان عزیز است و این رضایت در گروی این اصول می باشد :

“کیفیت کاری”، “تعهد در زمان بندی” و ” صداقت با مشتری”
روال کار ما به این صورت هست که پس از ثبت سفارش و یا تماس شما با آرایان ترسیم، بلافاصله کارشناس مربوطه با شما تماس گرفته و در مورد جزئیات سفارش شما مشاوره رایگان خواهد داد.سعی بر این هست که در این تماس، برآوردی از هزینه ی سفارش شما ارائه داده و در صورت نیاز نمونه کارها به شما ارسال گردد.
در صورتی که تایید اولیه از سمت مشتری محترم داده شود، هماهنگی جهت بازیدید از محل، برداشت ابعاد و اندازه ها، ارائه ی سمپل نمونه جنس و نیاز سنجی های مشتری محترم انجام میگیرد. همچنین در صورت نیاز به طراحی، طرح سه بعدی و یا دو بعدی در مرحله ی بعد ارائه شده و جزئیات زمان بندی تحویل کار، جنس و ومتریال مصرفی، نحوه پرداخت و… صحبت خواهد شد و با توجه به این موارد در مرحله ی بعد قرارداد دقیقی بین طرفین تنظیم خواهد شد.
رضایت مشتریان تنها شعار ما نیست؛ بلکه این موارد را میتوانید از امتیازات و نظرات مشتریانی که قبلا از خدمات ما استفاده کرده اند وهمچنین شرکت های به نامی که تیم آرایان ترسیم طی سالها فعالیت افتخار همکاری با آنها را داشته است، در پایین همین صفحه مشاهده فرمایید.

ویدئو های تیم آرایان ترسیم

روال کار ما

تاریخچه کار ما

نمونه نصبی آرایان ترسیم

انتخاب درست دکور کار

تاریخچه کار ما

روال کار ما

نمونه نصبی آرایان ترسیم

انتخاب درست دکور کار

سوالات متداول

در بازسازی و دکوراسیون، کلیه ی مراحل کار بستگی به شرایط موجود محل، طرح پیشنهادی و متریال های مورد استفاده دارد.اما به طور معمول برای بازسازی کامل متراژ حدود ۱۰۰-۱۵۰ متر فضای مسکونی یا تجاری نیاز به زمانی بین یک الی دوماه می باشد.

زمان متداول برای ساخت و نصب کابینت بسته به متراژ و حجم کار، از جنس لترون و انواع ام دی اف بین ۱۰ تا ۱۵ روز بوده و برای کابینت های جنس ممبران و یا پوشش رنگ بین ۲۰ تا ۲۵ روز کاری می باشد.

قیمت ساخت کمد بر حسب مترمربع می باشد.با ضرب کردن مقدار طول کمد در ارتفاع آن این عدد قابل محاسبه می باشد.که طبیعتا بسته به متریال(جنس) انتخابی این رقم متفاوت می باشد.این نوع محاسبه قیمت برای کمد های حداکثر تا عمق ۶۰ سانتیمتر(عمق استاندارد) بوده  و در صورت بیشتر شدن عمق کمد این رقم بیشتر خواهد شد.همچنین استفاده از یراق آلات درب ریلی برای کمد دیواری با درب ریلی و یا استفاده از سایر یراق آلات خاص در محاسبه قیمت کلی لحاظ میشود.

در صفحه اصلی سایت و در منوی لیست قیمت محصولات، بازه ی قیمت هر متر مربع کمد دیواری بر اساس نوع جنس به تفکیک و به روز قابل مشاهده می باشد.

استفاده از بهترین متریال های موجود در بازار متناسب با بودجه ، نیازها و درخواست های مشتریان با به کارگیری تجربه سال ها حضور درخشان در پروژه های دکوراسیون با پیروی صد درصدی از قرارداد مکتوب با کارفرما و انتخاب برترین تامین کننده ها، منظم ترین خط تولید و حرفه ای ترین و سریعترین تیم نصب، سعی بر این داریم تا با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت در سریعترین زمان، به حرفه ای بودن در کنار خوش قولی و به روز بودن شناخته شویم که نظرات کاربران و مشتریان وفادار مهر تاییدی بر این موضوع می باشد.پیشنهاد ما استفاده از مشاوره رایگان و تجربه کردن اولین همکاری با تیم آرایان ترسیم برای تجربه ی خوشایند و متفاوت از اجرای دکوراسیون است.

مشتریان ما

نظرات کاربران