لیست قیمت بازسازی و دکوراسیون مسکونی

لیست قیمت بازسازی و دکوراسیون مسکونی

ردیف

متراژ واحد مسکونی

قیمت مترمربع گرید A (تومان)

قیمت مترمربع گرید B (تومان)

قیمت مترمربع گرید C (تومان)

۱

بازسازی کامل (۰-۱۰۰) واحدمسکونی زیر ۵۰ مترمربع

۷/۰۰۰/۰۰۰

۵/۰۰۰/۰۰۰

۴/۰۰۰/۰۰۰

۲

بازسازی کامل (صفر تا صد) واحد مسکونی ۵۱ تا ۱۵۰ مترمربع

۶/۵۰۰/۰۰۰

۴/۵۰۰/۰۰۰

۳/۵۰۰/۰۰۰

۳

بازسازی کامل (صفر تا صد) واحد مسکونی ۱۵۱ متر به بالا

۶/۰۰۰/۰۰۰

۴/۰۰۰/۰۰۰

۳/۰۰۰/۰۰۰

مشاوره تلفنی و در صورت نیاز بازدید از محل به صورت رایگان توسط تیم آرایان ترسیم انجام می پذیرد.

نمونه کارها

سوالات متداول

در بازسازی و دکوراسیون، کلیه ی مراحل کار بستگی به شرایط موجود محل، طرح پیشنهادی و متریال های مورد استفاده دارد.اما به طور معمول برای بازسازی کامل متراژ حدود ۱۰۰-۱۵۰ متر فضای مسکونی یا تجاری نیاز به زمانی بین یک الی دوماه می باشد.

زمان متداول برای ساخت و نصب کابینت بسته به متراژ و حجم کار، از جنس لترون و انواع ام دی اف بین ۱۰ تا ۱۵ روز بوده و برای کابینت های جنس ممبران و یا پوشش رنگ بین ۲۰ تا ۲۵ روز کاری می باشد.

قیمت ساخت کمد بر حسب مترمربع می باشد.با ضرب کردن مقدار طول کمد در ارتفاع آن این عدد قابل محاسبه می باشد.که طبیعتا بسته به متریال(جنس) انتخابی این رقم متفاوت می باشد.این نوع محاسبه قیمت برای کمد های حداکثر تا عمق ۶۰ سانتیمتر(عمق استاندارد) بوده  و در صورت بیشتر شدن عمق کمد این رقم بیشتر خواهد شد.همچنین استفاده از یراق آلات درب ریلی برای کمد دیواری با درب ریلی و یا استفاده از سایر یراق آلات خاص در محاسبه قیمت کلی لحاظ میشود.

در صفحه اصلی سایت و در منوی لیست قیمت محصولات، بازه ی قیمت هر متر مربع کمد دیواری بر اساس نوع جنس به تفکیک و به روز قابل مشاهده می باشد.

استفاده از بهترین متریال های موجود در بازار متناسب با بودجه ، نیازها و درخواست های مشتریان با به کارگیری تجربه سال ها حضور درخشان در پروژه های دکوراسیون با پیروی صد درصدی از قرارداد مکتوب با کارفرما و انتخاب برترین تامین کننده ها، منظم ترین خط تولید و حرفه ای ترین و سریعترین تیم نصب، سعی بر این داریم تا با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت در سریعترین زمان، به حرفه ای بودن در کنار خوش قولی و به روز بودن شناخته شویم که نظرات کاربران و مشتریان وفادار مهر تاییدی بر این موضوع می باشد.پیشنهاد ما استفاده از مشاوره رایگان و تجربه کردن اولین همکاری با تیم آرایان ترسیم برای تجربه ی خوشایند و متفاوت از اجرای دکوراسیون است.

محصولات مرتبط

محصولات مرتبط  آرایان ترسیم